Algemene informatie

Al meer dan 20 jaar bieden we bij Budo Vereniging Deventer in de Scheg Aangepast Judo aan. Onder leiding van een enthousiaste en gediplomeerd leraar worden de lessen verzorgd en 1 x per jaar wordt een groot toernooi georganiseerd. Onze vereniging heft in de Scheg een prachtige accommodatie (DOJO) met alle voorzieningen die nodig zijn om aangepast sporten mogelijk te maken.

Contactinformatie

06 23 06 82 51 (Contactpersoon R. Hageman)De SchegPiet van Donkplein 17422LW Deventerwww.budoverenigingdeventer.nlsecretariaat@budoverenigingdeventer.nlrene.hageman@hotmail.comLaatste controle: augustus 2025

Plan route

Toegankelijkheid

Toegankelijk: Ja

Openingstijden

Voor trainingstijden voor G-Judo verwijzen wij naar de website: www.budoverenigingdeventer.nl

Contactpersoon

Hulpaanbod

Weerbaarheidstraining jonge meiden en dames

Geestelijke en fysieke weerbaarheid is van groot belang voor meiden en dames in de huidige samenleving. Daarom start Budo Vereniging Deventer 1 maal per jaar met een sportieve cursus zelfverdediging. Onderdelen zijn verbaal en fysiek.

Activiteiten

G-Judo voor kinderen met een geestelijke en/of lichamelijke beperking

De basisbeginselen van het judo worden de kinderen bijgebracht. Judorollen, stoeien, bewegen en het judospel staan in deze lessen centraal.

Informatie aanvragen

Vrijblijvend informatie aanvragen bij deze organisatie?
Dat kan door dit formulier in te vullen:

Verplichte velden zijn gemarkeerd met een sterretje (*).

Niet gevonden wat u zocht?

Meer organisaties voor:

Gehandicaptensport
Vergelijk hulpaanbod